fastryganowy

LUDZIE FUNDACJI

WŁADZE FUNDACJI

Zarząd Fundacji
1. Małgorzata Klecka - Prezes Zarządu
2. Jacek Przybyło - Członek Zarządu

Rada Fundacji
1. Grzegorz Klecki - Przewodniczący Rady
2. Iwona Palicka - Członek Rady
3. Ewa Konczal - Członek Rady

Ludzie Fundacji
dr n. med. Małgorzata Klecka - założycielka i Prezes Fundacji (funkcja pełniona społecznie), a także Wceprzewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Śląski w Lędzinach. Absolwentka Studiów Doktoranckich (Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalność: psychiatria dziecięca). Na co dzień kieruje Pracownią Diagnostyki i Terapii Zaburzeń Rozwojowych w Lędzinach. Konsultuje rodziny adopcyjne i zastępcze przeżywające trudności w realcjach z dziećmi oraz prowadzi grupy i warsztaty dla rodziców. Terapeutka integratywna - w pracy terapeutycznej łączy podejście psychodynamiczne (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne w Krakowie), neurorozwojowe oraz terapię somatyczną (metoda Somatic Experiencing wg. Petera Levine'a). Jest członkiem zespołu badawczego zajmującego się walidacją narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w grupie dzieci i młodzieży z Poalkoholowym Spektrum Wrodzonych Zaburzeń Rozwojowych (FASD). Laureatka "społecznego Nobla", członkini stowarzyszenia Ashoka (www.ashoka.pl)
Prywatnie mama 3 dorosłych dzieci biologicznych i 3 przyjętych. 
Uwielbia czytać książki, ale za najważniejszą z nich wszystkich uważa Biblię.
  Grzegorz Klecki - Fundator i Przewodniczący Rady Fundacji (funkcja pełniona społecznie). Przewodniczący Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Śląski. Na co dzień prowadzi własną firmę działającą w branży meblarskiej i artykułów wyposażenia wnętrz. O swoim zaangażowaniu społecznym wypowiada się skromnie, lecz współpracownicy wiedzą, że bez jego pomocy trudno byłoby zorganizować konferencję, warsztaty czy kampanię. Od lat wspiera nas mało spektakularnych zajęciach: zakupach, zadaniach logistycznych, prowadzeniu dokumentacji i kontaktach z urzędami. Jego pasją jest akwarystyka oraz szachy. 
Iwona Palicka - członek Rady Fundacji i Szefowa Filii Fundacji w Poznaniu. Psycholog kliniczny, terapeuta integracji sensorycznej i neurorozwoju. Pracuje z dziećmi z problemami rozwojowymi od 1998 r. i ciągle pogłębia swoją wiedzę. Prowadzi Centrum Stymulacji Rozwoju Dziecka w Poznaniu (www.centrumdziecka.republika.pl)
Jest członkiem zespołu badawczego zajmującego się walidacją narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w grupie dzieci i młodzieży z Poalkoholowym Spektrum Wrodzonych Zaburzeń Rozwojowych (FASD).
Dobry duch Fundacji, swoją energią i pogodnym zdecydowaniem potrafi zarazić innych. Prywatnie mama dwóch nastoletnich córek. 
  Dagmara Nowak - pedagog specjalny, terapeuta, nauczyciel przedszkolny i wczesnoszkolny. Angażuje się w działania Fundacji w Filii Poznańskiej.  Jest  dyrektorem  Przedszkola "Terapik" - dla dzieci z trudnościami rozwojowymi. Świetna organizatorka i obserwatorka życia. W roku 2011 była kierownikiem dwóch turnusów kolonii terapeutycznych organizowanych przez naszą Fundację.
  Izabela Golus - jest socjologiem - specjalistą pracy socjalnej. W Fundacji zajmuje się koordynacją projektów, pilnowaniem terminów i korespondencją. Wprowadza życie, gdy ogarnia nas stagnacja. Obecność Izy oznacza ruch!
 

dr hab n. med. Małgorzata Janas-Kozik - specjalista psychiatrii dziecięcej i pediatrii, konsultant wojewódzki ds. Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, ordynator Oddziału Klinicznego Psychiatrii i PsychotrapiiWieku Rozwojowego Centrum Pediatrii w Sosnowcu. Jest kierownikiem zespołu badawczego zajmującego się walidacją narzędzi diagnostycznych i terapeutycznych w grupie dzieci i młodzieży z Poalkoholowym Spektrum Wrodzonych Zaburzeń Rozwojowych (FASD). W Fundacji jest konsultantem ds. zaburzeń psychicznych u naszych podopiecznych.

  Joanna Skotnicka - asystentka d/s szkoleń
 

Jacek Przybyło - lekarz psychiatra w trakcie szkolenia z psychoterapii.  Członek Zarządu Fundacji. Członek Zarządu Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Oddział Śląski w Lędzinach.

 

Sonia Wieczorek - asystentka d/s administracji.  To ona pierwsza podnosi słuchawkę telefonu i jej miłe "Halo?" można usłyszeć.  Wie wszystko o naszych bieżących działaniach i projektach, a także gdzie można znaleźć Szefową :-). Cierpliwie zajmuje się wszelkimi sprawami papierkowymi.

 

NASI WOLONTARIUSZE

 

 

 

 

  JAKUB KLECKI

KASIA KLECKA

 

BASIA KLECKA

ANNA BAJON

Udostępnij

Znajdź nas na...

Ostatnio na stronie...

Zapisz się na Fastrygowy Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy informować Cię na bieżąco o naszych wydarzeniach i działaniach!

Fundacja Fastryga

ul. Hołdunowska 70a

43-143 Lędziny

 

KRS: 0000351830

NIP: 6462884108
REGON: 241544549

 

Numer konta:

Meritum Bank 

69 1300 0000 2076 7020 4973 0001

Szukaj na stronie

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej o ciasteczkach