fastryganowy

1% podatku

Często pojawiają się pytania: "czy mogę przekazać 1% swojego podatku na Fundację Fastryga?". Nasza organizacja nie jest OPP, w związku z czym nie jest możliwe przekazanie 1% podatku na Fastrygę. Niemniej jednak nasza organizacja-matka, czyli Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa O/Śląski, pod którego szyldem działaliśmy do 2009 roku, posiada status organizacji pożytku publicznego który uprawnia do otrzymywania 1% podatku dochodowego. Dlatego też serdecznie zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na SZR O/Śląski, który zostanie przeznaczony na wsparcie dla rodzin zastępczych i adopcyjnych wychowujących dzieci odrzucone i z problemami rozwojowymi - w tym FAS.

 

 

Wypełniając rozliczenie roczne możesz skorzystać z prawa odliczenia 1% podatku, wpisując w rubrykę:

Nazwa OPP: Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa

KRS: 0000021066

Wnioskowana kwota: wyliczona kwota stanowiąca 1% należnego podatku

Cel szczegółowy: Oddział Śląski w Lędzinach - FAS

Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa status organizacji pożytku publicznego uzyskało z dniem 22 lutego 2005r. Sprawdzenie tego faktu jest możliwe na stronie http://opp.ms.gov.pl wpisując w wyszukiwarce organizacji nr naszego KRS 21066

 

Serdecznie dziękujemy!

Nasi podopieczni

W najbliższej przyszłości zamierzamy stworzyć możliwość wsparcia konkretnej rodziny lub dofinansowania rehabilitacji jednego z dzieci znajdującego się pod opieką naszej Fundacji. Ich historie i profile zostaną umieszczone w tym właśnie dziale. Tymczasem zachęcamy do dokonywania wpłat na cele statutowe Fundacji Fastryga. 

Wpłać darowiznę

Prowadzenie naszej działalności wiąże się z dużymi kosztami. Jeżeli uważasz, że nasza praca jest wartościowa i chcesz wesprzeć realizację naszej misji - będziemy niezwykle wdzięczni za przekazaną nam darowiznę.

 

Przelew na konto bankowe:

Fundacja Fastryga, ul. Hołdunowska 70a, 43-143 Lędziny

Alior Bank 

PL 09 2490 0005 0000 4530 1682 2921

Kod SWIFT: BWEUPLPWXXX

W tytule przelewu prosimy wpisać "Darowizna na cele statutowe".

 

Serdecznie dziękujemy!

 

 

Wolontariat

Zostań wolontariuszem

 

 

Jeżeli chcesz stać się członkiem naszego zespołu i wesprzeć nas w naszych działaniach – jesteś w dobrym miejscu! Niezależnie od tego ile masz lat, jakie masz wykształcenie i w czym jesteś dobry/a, jesteś mile widziany/a i chętnie Cię poznamy :) Potrzebujemy pomocnych rąk w bardzo różnych obszarach (od prac typowo technicznych i remontowych, przez pomoc w organizowaniu wydarzeń i opiekę nad dziećmi, aż po badania naukowe), w zamian zaś oferujemy współpracę w gronie pozytywnie nastawionych, kreatywnych ludzi którzy wierzą, że to co robią ma sens.

 

 

Czytaj więcej...

Ostatnio na stronie...

 

Zapisz się na Fastrygowy Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy informować Cię na bieżąco o naszych wydarzeniach i działaniach!

Fundacja Fastryga

ul. Rybnicka 28B

44-266 Świerklany 

 

KRS: 0000351830

NIP: 6462884108
REGON: 241544549

 

Numer konta:

Alior Bank 

09 2490 0005 0000 4530 1682 2921 PLN

Szukaj na stronie

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej o ciasteczkach