fastryganowy

1% podatku

Często pojawiają się pytania: "czy mogę przekazać 1% swojego podatku na Fundację Fastryga?". Nasza organizacja nie jest OPP, w związku z czym nie jest możliwe przekazanie 1% podatku na Fastrygę. Niemniej jednak nasza organizacja-matka, czyli Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa O/Śląski, pod którego szyldem działaliśmy do 2009 roku, posiada status organizacji pożytku publicznego który uprawnia do otrzymywania 1% podatku dochodowego. Dlatego też serdecznie zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na SZR O/Śląski, który zostanie przeznaczony na wsparcie dla rodzin zastępczych i adopcyjnych wychowujących dzieci odrzucone i z problemami rozwojowymi - w tym FAS.

 

 

Wypełniając rozliczenie roczne możesz skorzystać z prawa odliczenia 1% podatku, wpisując w rubrykę:

Nazwa OPP: Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa

KRS: 0000021066

Wnioskowana kwota: wyliczona kwota stanowiąca 1% należnego podatku

Cel szczegółowy: Oddział Śląski w Lędzinach - FAS

Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa status organizacji pożytku publicznego uzyskało z dniem 22 lutego 2005r. Sprawdzenie tego faktu jest możliwe na stronie http://opp.ms.gov.pl wpisując w wyszukiwarce organizacji nr naszego KRS 21066

 

Serdecznie dziękujemy!

Nasi podopieczni

W najbliższej przyszłości zamierzamy stworzyć możliwość wsparcia konkretnej rodziny lub dofinansowania rehabilitacji jednego z dzieci znajdującego się pod opieką naszej Fundacji. Ich historie i profile zostaną umieszczone w tym właśnie dziale. Tymczasem zachęcamy do dokonywania wpłat na cele statutowe Fundacji Fastryga. 

Wpłać darowiznę

Prowadzenie naszej działalności wiąże się z dużymi kosztami. Jeżeli uważasz, że nasza praca jest wartościowa i chcesz wesprzeć realizację naszej misji - będziemy niezwykle wdzięczni za przekazaną nam darowiznę.

 

Przelew na konto bankowe:

Fundacja Fastryga, ul. Hołdunowska 70a, 43-143 Lędziny

Alior Bank 

PL 09 2490 0005 0000 4530 1682 2921

Kod SWIFT: BWEUPLPWXXX

W tytule przelewu prosimy wpisać "Darowizna na cele statutowe".

 

Serdecznie dziękujemy!

 

 

Wolontariat

Zostań wolontariuszem

 

 

Jeżeli chcesz stać się członkiem naszego zespołu i wesprzeć nas w naszych działaniach – jesteś w dobrym miejscu! Niezależnie od tego ile masz lat, jakie masz wykształcenie i w czym jesteś dobry/a, jesteś mile widziany/a i chętnie Cię poznamy :) Potrzebujemy pomocnych rąk w bardzo różnych obszarach (od prac typowo technicznych i remontowych, przez pomoc w organizowaniu wydarzeń i opiekę nad dziećmi, aż po badania naukowe), w zamian zaś oferujemy współpracę w gronie pozytywnie nastawionych, kreatywnych ludzi którzy wierzą, że to co robią ma sens.

 

 

Czytaj więcej...

Udostępnij

Znajdź nas na...

Ostatnio na stronie...

Zapisz się na Fastrygowy Newsletter

Zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy informować Cię na bieżąco o naszych wydarzeniach i działaniach!

Fundacja Fastryga

ul. Hołdunowska 70a

43-143 Lędziny

 

KRS: 0000351830

NIP: 6462884108
REGON: 241544549

 

Numer konta:

Meritum Bank 

69 1300 0000 2076 7020 4973 0001

Szukaj na stronie

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej o ciasteczkach